Externe Voorjaarscompetitie 2019

Beste competitiespelers,
 
De teamindeling voor de Externe Voorjaarscompetitie 2019 is bekend en hieronder te bekijken. Zodra de speelschema's online staan worden de links toegevoegd. Klik hier voor de speeldata.
 
Bienke Janssen & Aafje van de Ven
 

Dinsdag:

Dames Dubbel 35+ Team 1, 2e Klasse (4xDD):
Greetje Quivooij, Rianne van Heugten, Ineke van Heijningen, Dorothe Pijnenburg, Wilma Maas, Tiny de Wit
 
Dames Dubbel 35+ Team 2, 3e Klasse (4xDD):
Sjan van Hintum, Martha van Hirtum, Ans van Vught, Annie van Rooijen, Marietje Bekkers, Mieke v.d. Berselaar
 

Donderdag:

Dames Dubbel 17+ Team 1, 3e Klasse (4xDD):
Elsa Mandos, Dinie Coset, Els de Kort, José Vrijhoef, Lauret Mallant
 

Vrijdagmiddag:

Heren Dubbel 50+ Team 1, Hoofdklasse (4xHD):
Jan Verel, Pieter Buys, Gerard Maurix, Hans Gallé, Wil Klitsie
 

Vrijdagavond:

Gemengd Dubbel 35+ Team 1, 2e Klasse (DD, HD, 2xGD):
Henk v.d. Wetering, Theo van Dijk, Annemarie v.d. Wetering, Gerrianne Olijslagers

Gemengd Dubbel 35+ Team 2, 4e Klasse (DD, HD, 2xGD):
Anita Voets, Joost Peters, Anita Korsten, Carla Peters, Klaus v.d Aa, Joost Hermans, Eric Voets 

Gemengd Dubbel 35+ Team 3, 4e Klasse (DD, HD, 2xGD):
Paul Bruijsten, Yvonne Bruijsten, Angelique van Boxtel, Fred Bouwhuis, Nic van Son, Inez van Esch

Dames Dubbel 35+ Team 1, 2e Klasse (4xDD):
Aafje van de Ven, Claudia Mulder, Angeliek Vermeulen, Janneke Vissers, Bienke Janssen, Marloes Louwers

Dames Dubbel 17+ Team 1, 4e Klasse (4xDD):
Hester Gallé, Petra van Velzen, Jenny Buys, Hanneke Smits, Francy Verhagen, Angele van Vught, Ilse Wymenga

Heren Dubbel 35+ Team 1, 4e Klasse (4xHD):
Erik van Balen, Ron van Santvoort, Michel Hoogstraaten, Ger Vos, Wim v.d. Bosch

Heren Dubbel 17+ Team 1, 3e Klasse (4xHD):
Jan-Willem van Weert, Maarten Leemput, Jochem Veldhuis, Michel v.d. Heijden, Joris Bayens
 

Zaterdag:

Gemengd Dubbel 35+ Team 1, 2e Klasse (DD, HD, 2xGD):
Ron van Santvoort, Mariejan van Santvoort, Macheri van Balen, Freek v.d. Aa

Heren Dubbel 35+ Team 1, 1e Klasse (4xHE, 2xHD):
Jorgen Leijtens, Richard Rijkers, Gerrit Brand, Mari Kooiman, Dave Smits

Heren Dubbel 35+ Team 2, 1e Klasse (4xHE, 2xHD):
Jeffrey Vernrooij, Nick Pijnappels, Richard Venrooij, Jeroen Kuijpers, Sander v.d. Heijde
 
Reservespelers:
Ben Fitters (8,8)
Marian Fitters (8,7)
Willeke op 't Hoog (8,7)


 
Selectiecommissie:
Ans van Vught
Greet Quivooij
Rein van Zandvoort
Terug naar boven