Externe Voorjaarscompetitie 2018

Beste competitiespelers,
 
De indeling en de speelschema’s voor de Externe Voorjaarscompetitie 2018 zijn bekend. Ze zijn hieronder te bekijken.
 
Bienke Janssen & Aafje van de Ven
 

Dinsdag:

Dames Dubbel 35+ Team 1, 2e Klasse:
Greetje Quivooij, Rianne van Heugten, Ineke van Heijningen, Dorothe Pijnenburg, Wilma Maas, Tiny de Wit
 
Dames Dubbel 35+ Team 2, 3e Klasse:
Sjan van Hintum, Martha van Hirtum, Ans van Vught, Annie van Rooijen, Marietje Bekkers
 

Donderdag:

Dames Dubbel 17+ Team 1, 3e Klasse:
Elsa Mandos, Dinie Coset, Els de Kort, José Vrijhoef, Lauret Mallant
 

Donderdagavond:

Heren donderdagavondteam 8/9:
Daan van Helvoort, Rudy Morren, Dennis van Heesewijk, Vincent Gielen
 

Vrijdagmiddag:

Heren Dubbel 50+ Team 1, Hoofdklasse:
Jan Verel, Pieter Buys, Rein van Zandvoort, Gerard Maurix, Hans Gallé, Wil Klitsie, Sjef Smolders (reserve)
 

Vrijdagavond:

Gemengd Dubbel 35+ Team 1, 2e Klasse:
Henk v.d. Wetering, Theo van Dijk, Annemarie v.d. Wetering, Huib Kleian, Gerrianne Olijslagers

Gemengd Dubbel 35+ Team 2, 4e Klasse:
Arjen de Haan, Marian Fitters, Charles v.d. Heijden, Ben Fitters

Gemengd Dubbel 35+ Team 3, 4e Klasse:
Anita Voets, Joost Peters, Anita Korsten, Carla Peters, Klaus v.d Aa

Gemengd Dubbel 17+ Team 1, 4e Klasse:
Samantha Vissers, Ramon Vissers, Yvonne Bruijsten, Paul Bruijsten

Dames Dubbel 35+ Team 1, 2e Klasse:
Aafje van de Ven, Claudia Mulder, Angeliek Vermeulen, Janneke Vissers, Maaike van Uden

Dames Dubbel 17+ Team 1, 4e Klasse:
Petra van Velzen, Stephanie Buys, Jenny Buys, Hester Gallé, Francy Verhagen

Heren Dubbel 35+ Team 1, 3e Klasse:
Wim v.d. Bosch, Ron van Santvoort, Michel Hoogstraaten, Ger Vos, Erik van Balen

Heren Dubbel 17+ Team 1, 3e Klasse:
Maarten Leemput, Jan-Willem van Weert, Jochem Veldhuis, Erik Dop, Joris Bayens
 

Zaterdag:

Gemengd Dubbel 35+ Team 1, 2e Klasse:
Ron van Santvoort, Mariejan van Santvoort, Macheri van Balen, Freek v.d. Aa, Saskia van Doorn

Heren Dubbel 35+ Team 1, 1e Klasse:
Jorgen Leijens, Richard Rijkers, Gerrit Brand, Mari Kooiman, Johan Broeren

Heren Dubbel 35+ Team 2, 2e Klasse:
Jeffrey Vernrooij, Nick Pijnappels, Richard Venrooij, Jeroen Kuijpers

 
Reservespelers:
Marlous Louwers (6,5)
Willeke op 't Hoog (8,8)


 
Selectiecommissie:
Ans van Vught
Greet Quivooij
Rein van Zandvoort
Sponsoren
Terug naar boven